خانه / اوریفلیم (Oriflame)

نمایش 1–21 از 123 نتیجه

نمایش 21 30 45

معرفی برند اوریفلیم – Oriflame

اوریفلیم (Oriflame) نام یک شرکت لوازم آرایشی و بهداشتی سوئدی است که در سال ۱۹۶۷ در سوئد تأسیس شد. داشتن استانداردهای متنوع باعث شده که اوریفلیم در تمام دنیا شناخته شود. بالا بودن کیفیت این محصولات سبب شده تا افراد مختلفی به دنبال خرید آن‌ها باشند و از آن استفاده کنند. برخی از استانداردهای این برند به قرار زیر است:

  • استفاده از مواد گیاهی و ارگانیک در تولید محصول
  • تایید شده در فدراسیون جهانی (WFDSA)
  • مورد تایید اتحادیه اروپا (DSA)
  • داشتن مجوز بهداشتی متنوع
  • داشتن استاندارد مرغوبیت محصول در دنیا
  • سیستم تست و بازخورد محصولات بر روی انواع پوست براساس تجربه و رضایت مشتریان

همین موارد باعث شده است تا در ایران نیز افراد زیادی از برند اوریفلیم بهره ببرند. در بازار داخلی کرم اوریفلیم از پرتقاضاترین محصولات بهداشتی می‌باشد و بسیاری از افراد برای خرید محصولات کرم و مراقبت پوست اوریفلیم به مراجع معتبر مراجعه می‌کنند.

آشنایی با محصولات اوریفلیم

اوریفلیم در حال حاضر با بیش از نیم قرن سابقه به عنوان یکی از برندهای مطرح و قابل اعتماد لوازم آرایشی محصولات خود را در بیش از 60 کشور دنیا به فروش می‌رساند.این شرکت در تولید محصولات خود از هیچ ترکیب هورمونی، امولسیون و کورتون استفاده نمی‌کند و تمامی محصولات آن گیاهی، ارگانیک و طبیعی هستند که اصلی‌ترین دلیل تمایز کالاهای اوریفلیم با دیگر کالاهای بازار است.

بسیاری از افراد با انواع محصولات آرایشی و بهداشتی اوریفلیم آشنا هستند. در زمینه محصولات آرایشی می‌توان به آرایش لب، چشم، صورت، ناخن و … اشاره کرد. در زمینه محصولات بهداشتی می‌توان به محصولات مراقبت از مو،  انواع کرم و مراقبت از پوست و بدن و نیز انواع شامپو و ضد تعریق اشاره کرد.

اوریفلیم همچنین یک از برندهای مطرح در زمینه تولید انواع عطر و ادکلن مردانه و زنانه بشمار می‌رود. تولید عطر از گیاهان و عصاره‌های طبیعی باعث شده است حتی افرادی که به برخی از بوها آلرژی دارند، به راحتی از انواع عطر اوریفلیم استفاده کنند.

خرید محصولات اوریفلیم

برای خرید محصولات اوریفلیم اصل شما می‌توانید متنوع‌ترین محصولات این برند سوئدی را در شیکسانا مشاهده کرده و در صورت نیاز هر محصول دلخواه را سفارش دهید.

برای بررسی بیشتر برند اوریفلیم میتوانید از سایت اوریفلیم دیدن نمایید.